DRODZY PARAFIANIE
CZCIGODNI GOŚCIE!

Po adwentowej refleksji, w skupieniu tuż przy konfesjonale,
         W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
              Do gorącego i otwartego serca,
                Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
         Byśmy go mogli rozdawać na każdym kroku tam, gdzie niepokój.
Niech przeżywanie tajemnicy narodzin Chrystusa – Zbawcy rodzaju ludzkiego, prowadzi nas do pogłębionej refleksji nad prawdą o Bogu Ojcu, który posyła na świat swojego Syna. Niech przyjście Jezusa rozświetla nadzieją codzienną drogę życia i staje się źródłem niewyczerpanej ufności w moc dobra, które zawsze zwycięża.
Niech Boża Dziecina rozpromienia swoim blaskiem Wasze życie,
dodaje sił i ufności, otacza opieką i spełnia marzenia.
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!

Z najlepszymi życzeniami i modlitwą

ks.proboszcz Stanisław Rząsa